İhtiyaçları Anlamak
Euro Color'un iş ortaklığı felsefesi, görsel iletişim konularındaki bilgi birikimi ve açık anlayışı temeline dayalıdır. Tasarım aşamasında müşteriler ve ajansları ile beraber çalışarak görsel iletişim projelerinde aktif rol oynamakta, farklı üretim teknikleri ve uygun malzemeler hakkındaki deneyimlerini paylaşmaktadır.
Böylece, mevcut olanakların en iyi şekilde değerlendirilmesi sağlanmaktadır.
 
Sürekli Gelişim
Euro Color en iyi olmak ve görsel iletişim sektöründeki ileri konumunu korumak için, tüm operasyon yapısında büyük yatırım yapmak-tadır. Böylece, başarı dolu geçmişi ve üstün kalite anlayışı ile Euro Color, gelen talepleri karşılamak için gereken bilgi, altyapı ve teknoloji gibi tüm kaynaklara her zaman sahip olmaktadır.
Euro Color, sürekli gelişerek müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır.
 
 
Uygun ve Etkili Çözümler
Euro Color, uygulama ortamı hakkında en geniş çerçevede bilgi sahibi olmanın gerekliliğini bilmektedir. Yerleşim, aydınlatma koşulları, ölçüler ve başka birçok etken araştırılmakta, sonuçlar pratik ve sektör bilgileri ile değerlendirilerek en doğru yöntem belirlenmektedir.
Euro Color, sorunsuz ve etkili çözümleri ile kaliteli baskı hizmetinden çok daha fazlasını sunmaktadır.
 
Nokta Profili
Doğru planlama yaparak desteklenmek için, Euro Color, çok noktalı operasyonlar gibi yapıların bilgilerini her bir nokta için ayrı olarak bilgi bankasında oluşturup saklamaktadır.
Bu sayede her noktanın kendine özgü bilgilerine göre hazırlanan görsel iletişim malzemelerinin doğru adet ve ölçüde gönderilmesini, montaj problemlerini azaltarak işlemlerin sorunsuz ve hızlı tamamlanmasını sağlamaktadır.
 
 
 
Hızlı Menü
 
Teknoloji Eğitimi
 
 
 
Euro Color teknolojilerini geliştirip, yenilerken müşterilerini bilgilendirmekte, en son baskı teknikleri, farklı uygulamalar ve yaratıcı işlemleri paylaşmaktadır. Müşterilerin günlük kullanımı ve uygulamalarına uygun ifadelerle en yeni çözümleri tanıtmaktadır. Bu sayede teknolojinin sağladığı olanakların daha iyi anlaşılmasını ve daha kolay hazırlık aşamasından, sonuca sorunsuz ulaşılmasını sağlamaktadır.
 
   
  Copyright © 2006. EURO FOTOĞRAF A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.