Personel Politikamız
Euro Color'da hedefler, görevler ve taahhütlerimizin sorumluluğunu bütün ekip olarak üstlenmekteyiz.

Personelimizin gelişimi için gerekli imkanları sağlamakta ve kurumsal felsefemize uyum için destek olmaktayız. Her birey veya ekibi insiyatif kullanmaya teşvik ederek, sorumluluklarının gereğini yapmalarını beklemekteyiz. Yüksek hizmet ve ürün kalitesi hedefli bir sistem içerisinde, modern teknoloji ve araçları kullanmakta ve bunu önemli bir başarı faktörü olarak görmekteyiz.

Müşteriler, tedarikçiler ve personelimiz ile ilişkilerimizi; karşılıklı güven, açık iletişim ve taahhütlere sadakat anlayışı ile uzun vadeli ve sağlam temeller üzerine inşa etmekteyiz.
 
Değerlerimiz
Euro Color ailesinin bir parçası olmak isteyen adaylardan pozisyonun gerektirdiği niteliklerin yanında aşağıda anılan özelliklere de sahip olmaları ayrıca beklenmektedir.
  Güvenilirlik ve dürüstlük
Özgüven sahibi
Dinamik olma
Müşteri odaklılık
Ekip çalışmasına yatkınlık
Toplumsal duyarlılık
İnsiyatif kullanabilme
Kalite odaklı
Sürekli gelişime açık

 

Yukarıda yazılı genel profile uyan başvurular portföyümüzde tutulmakta ve gelecekteki ihtiyaçlar doğrultusunda tekrar değerlendirilmektedir.

 
 
 
Hızlı Menü
 
İş Olanakları
 
 
 
30 yıldır kalite anlayışı ve prensipleri ile sektöründe bir numara olan Euro Color ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıda yazılı olan pozisyonlar için başvurabilirsiniz.
 
Finishing / Montaj Elemanı
Satış ve Pazarlama Temsilcisi
Başvuru İçin

ik@euro.com.tr
Online Başvuru Formu
  Copyright © 2006. EURO FOTOĞRAF A.Ş.
Tüm Hakları Saklıdır.